• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
20.06.2024
  BÜYÜK DOĞU ANADOLU NAHÇIVAN BAKÜ TURU   # 9035
19000,00 TL   -   8 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
BÜYÜK DOĞU ANADOLU NAHÇIVAN BAKÜ TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

1.GÜN: AKŞAM 17.00 DE’ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ. MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE AMASYA ŞEHİR MERKEZİNE  ULAŞIYORUZ.
2.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI TESİSTE ALDIKTAN SONRA AMASYA MERKEZ ŞEHİR TURU İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ.   AMASYA TURU SONRASINDA SU ŞEHRİ ÜZERİNDEN ERZİNCAN ŞEHİR MERKEZİNE VARIYORUZ. ŞEHİR MERKEZİ ,BAKIRCILAR ÇARŞISI VE ÖĞLE MOLASI ARDINDAN ERZURUM ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ. ERUZURUM ŞEHİR MERKEZİ TURUNDAN  SONRA KONAKLAMA İÇİN  OTELİMİZE GEÇİYORUZ.
3.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA TAŞHAN, ULU CAMİİ, ÇİFTE MİNARE, ERZURUM KALE VE EVLERİNİ GEZİP FOTOĞRAF ÇEKİMLERMİZDEN SONRA SARIKAMIŞ  ŞEHİTLİĞİ ANITIMIZDA ZİYARETİMİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. KARS ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ. KARS KALESİ,MERKEZ GEZİSİ, ÇARŞI GEZİSİ, ALIŞVERİŞ İÇİN SERBEST ZAMAN. SERBEST ZAMANIN ARDINDAN ERMENİSTAN SINIRIMIZDA BULUNAN ANİ HARABELERİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA KARS DİGOR ÜZERİNDEN IĞDIR ŞEHİR MERKEZİNE VARIYORUZ.KONAKLAMA OTELİMİZDE. 
 4.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA IĞDIR DİLUCU SINIR KAPISINA ULAŞIYORUZ.İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN BİZİ BEKLEYEN MİNİBÜSLER İLE NAHÇIVAN TURUMUZA BAŞLIYORUZ. MÜZE VE ŞEHİR MERKEZİ GEZİMİZİ TAMAMLAYIP NAHÇIVAN HAVALİMANINDAN-BAKÜ HAYDAR ALİYEV HAVA LİMANINA İNİŞ YAPIYORUZ GÜMRÜK İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN ÖĞLE YEMEĞİ VE ÇARŞI ŞEHİR TURUMUZU TAMAMLAYIP BAKÜ’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.
5.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA BAKÜ ŞEHİR MERKEZİ GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ. UÇUŞ İÇİN BAKÜ HAYDAR ALİYEV HAVA LİMANINA GİDİYORUZ GÜMRÜK İŞLEMLERİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA NAHÇIVAN HAVALİMANINA İNİŞ İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN NAHÇIVAN ŞEHİR TURUMUZU GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİMİZİN ARDINDAN IĞDIR DİLUCU SINIR KAPISINA ULAŞIYORUZ, GÜMRÜK İŞLEMLERİMİZİ TAMAMLAYIP IĞDIR ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.
6.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA AĞRI DOĞU BEYAZIT İSHAKPAŞA SARAY’INA ULAŞIYORUZ. SARAY GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA İRAN SINIRINI VE TENDÜREK DAĞININ LAV KALINTILARINI GÖREREK MURADİYE ŞELALESİ İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ. VAN ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM SAĞLADIKTAN SONRA ÇARŞI  TURU VE ÖĞLE YEMEĞİMİZİN ARDINDAN VAN AKDAMAR ADASINDA TEKNE TURU İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ. TEKNE TURUMUZU BİTİRDİKTEN SONRA BİTLİS TATVAN ÜZERİNDEN MUŞ ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZ’DE KONAKLAMA. 
7.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA MUŞ OVASINDAN BİNGÖL SOLHANDA BULUNAN YÜZEN ADALAR’DA ÇEKİLDİĞİMİZ FOTOĞRALARIMIZIN ARDINDAN, BİNGÖL’E GEÇİYORUZ. BİNGÖL’DE ŞEHİT DÜŞEN 33 ASKERİMİZİN BULUNDUĞU ŞEHİTLİK İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ TUNCELİ ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ ÇARŞI VE ÖĞLE YEMEĞİMİZİN ARDINDAN PÜLÜMÜR ERZİNCAN ÜZERİNDEN SİVAS ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ. KONAKLAMA OTELİMİZDE
8.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA SİVAS KONGRE MERKEZİ, BURUCİYE ,ŞİFAİYE,ÇİFTE VE GÖK MEDRESELERİNİ GEZİYORUZ.MEDRESE GEZİSİ SONRASINDA KALE CAMİİ VE ULU CAMİİ GEZİMİZE BAŞLIYORUZ.CAMİ GEZİLERİ SONRASINDA   ÇARŞIYA İNİYORUZ. ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP DÖNÜŞ YOLUNA GEÇİYORUZ. MOLALI YOLCULUĞUMUZUN ARDINDAN ÇANAKKALE’YE VARIŞ.
 ÜCRETE DAHİL HİZMETLER: PROFESYONEL REHBERLİK,6 GECE OTEL KONAKLAMASI, OTELLERDEKİ  SABAH KAHVALTISI , ARAÇ İÇİ İKRAMLAR,GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ,SİGORTA.
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ, MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ,YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI, NAHÇIVAN MİNİBÜS ÜCRETİ,AKDAMAR TEKNE ÜCRETİ VE ŞAHSİ HARCAMALAR.
NOT :
18 YAŞ ALTI KATILIMCILARIN YANLARINDA EBEVEYN OLMADIĞI TAKDİRDE NOTERDEN VEKALETNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR.
KAITLIMCILARIN YAŞ FARKETMEKSİZİN KİMLİKLERİNDE FOTOĞRAF BULUNDURMA ZORUNLULUĞU BULUNMAKTADIR.