• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
20.06.2024
  KIBRIS   # 9022
16.500 TL,00 TL   -   4 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
KIBRIS ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                                    KIBRIS TURU

                                                 

1.GÜN: SAAT 05:00 ÇANAKKALE  MERKEZDEN MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE MERSİN SİLİFKE’YE ULAŞIYORUZ AKŞAM YEMEĞİMİZİN ARDINDAN TAŞUCU LİMANINA ULAŞIYORUZ KIBRIS YOLCULUĞU İÇİN GÜMRÜK İŞLEMLERİMİZİ TAMAMLAYIP GEMİ YOLCULUĞU İÇİN GEMİMİZDE YERİMİZİ ALIYORUZ VE YOLCULUĞUMUZ BAŞLIYOR.

2.GÜN: KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA GEZİMİZE  HZ. ÖMER TÜRBESİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ.  MAVİ KÖŞK  VE GİRNE KALESİ,ÇARŞI GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA KIBRIS HAREKATINDA İLK ÇIKARMA YAPILAN KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ, ÇIKARMA GEMİSİNİ RUMLARDAN KALAN TANK VE ARAÇLARI GEZDİKTEN SONRA  GEZİMİZİ TAMAMLAYIP  GİRNE’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA BELLAPAİS MANASTIRINA GEÇİYORUZ.DOĞA İLE KÜLTÜRÜN BİRLEŞTİĞİ YERİ OLAN BELLAPAİSTEN SONRA GİRNE LİMAN BÖLGESİNE GEÇİYORUZ.BATIK GEMİ MÜZESİNE GİDİYORUZ.MÜZE GEZİSİ SONRASI ÇARŞI GEZİSİ İLE SERBEST ZAMAN VERİYORUZ.KONAKLAMA OTELİMİZDE.

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA MAGUSA ‘YA  HAREKET EDİYORUZ  KAPALI MARAŞ GEZİMİZ İLE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA LALA MUSTAFA PAŞA CAMİ,NAMIK KEMAL ZİNDANI VE MÜZESİNİ GEZDİKTEN SONRA ÖĞLE YEMEĞİMİZİN ARDINDAN LEFKOŞA’YA GEÇİYORUZ  DOKTOR FAZIL KÜÇÜK EVİ  VE MÜZESİ, ŞEHİR MERKEZİNİ VE ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP BALKAN ŞEHİTLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA GİRNE’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

5.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA. GİRNE LİMANA DÖNÜŞ İÇİN GEÇİYORUZ. GÜMRÜK İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN DENİZ YOLCULUĞU İLE TAŞUCU LİMANINA ULAŞIYORUZ GÜMRÜK İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN HIZLI FERİBOT İLE YOLCULUĞUMUZA DÖNÜŞ İÇİN BAŞLIYORUZ TAŞUCU LİMANINA İNİŞ İŞLEMLERİMİZİNN ARDINDAN SİLİFKE’DE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ ALDIKTAN SONRA MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ

NOT: SEYAHATİMİZE BAŞLAMADAN ÖNCE  YENİ KİMLİKLERİMİZ OLMASI MECBURİDİR VE 18 YAŞ ALTI ÇOCUKLARIMIZIN YANINDA EBEVEYNLERİNDEN OLMAYAN VARSA(Anne- Baba fark etmeksizin )  NOTERDEN ONAYLI VEKALETNAME ALINMASI GEREKMEKTEDİR.  

 ÜCRETE DAHİL HİZMETLER:  KONAKLAMA OTELDE ALINAN KAHVALTI,OTELDE ALINAN AKŞAM YEMEĞİ, REHBERLİK HİZMETLERİ,GEMİ GİDİŞ DÖNÜŞ BİLETLERİ,SEYAHAT SİGORTALARI VE ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN  HİZMETLER:  TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ,MÜZE GİRİŞLERİ,KİŞİSEL HARCAMALAR

 ÜCRET: 16.500 TL