• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
30.03.2023
  AKDENİZ & KIBRIS   # 9022
7500,00 TL   -   7 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
AKDENİZ & KIBRIS ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                                                          AKDENİZ VE KIBRIS TURU

                                                 

1.GÜN: SABAH 05.00 ÇANAKKALE MERKEZDEN YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE TUZ GÖLÜNE ULAŞIYORUZ DEVAMINDA AKSARAY  ŞEHİRMERKEZİNE ULAŞIYORUZ VE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

2.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA POZANTI ÜZERİNDEN TARSUS 'DA BULUNAN NUSRET MAYIN GEMİSİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA SİLİFKE,  KIZ KALESİ ,CENNET CEHENNEM MAĞRASINI GEZDİKTEN SONRA AKŞAM YEMEĞİMİZİ ALIYORUZ VE  SONRA TAŞUCUNDA KIBRIS İÇİN GEÇİŞ İŞLEMLERİMİZİ TAMAMLAYIP GEMİYE BİNİYORUZ VE GECE YOLCULUĞUNU GEMİDE YAPIYORUZ.

3.GÜN: SABAH 08:00 GİBİ GİRNE LİMANINDA OLUYORUZ GÜZEL KAHVALTIMIZIN ARDINDAN MAGOSA ‘YA  HAREKET EDİYORUZ KAPALI MARAŞ GEZİMİZ İLE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA LALA MUSTAFA PAŞA CAMİİ.NAMIK KEMAL ZİNDANI VE MÜZESİNİ GEZDİKTEN SONRA ÖĞLE YEMEĞİMİZİN ARDINDAN LEFKOŞA’YA GEÇİYORUZ  DOKTOR FAZIL KÜÇÜK EVİ  VE MÜZESİNİ ŞEHİR MERKEZİNİ VE ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP BALKAN ŞEHİTLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA GİRNE’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA KIBRIS HAREKATINDA İLK ÇIKARMA YAPILAN KARAOĞLAN ŞEHİTLİĞİ ÇIKARMA GEMİSİNİ RUMLARDAN KALAN TANK VE ARAÇLARI GEZDİKTEN SONRA ÖĞLE YEMEĞİMİZİN ARDINDAN BELLAPARİS KİLİSESİ İLE GEZİMİZİ TAMAMLAYIP  GİRNE’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

5.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA HZ ÖMER TÜRBESİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA GİRNE LİMANI GİRNE KALESİNİ VE ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP. LİMANA DÖNÜŞ İÇİN GEÇİYORUZ  İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN GEMİ İLE TAŞUCU LİMANINA GEÇİYORUZ AKŞAM YEMEĞİMİZİ TAMAMLAYIP ANAMUR’DA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

6.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ANAMUR AYNALI GÖL ANEMURİUM ANTİK KENTİ ANAMUR KALESİ’Nİ GEZDİKTEN SONRA ALANYA’YA GEÇİYORUZ ÖĞLE YEMEĞİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA ALANYA KALESİNE TELEFİRİK İLE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA MANAVGAT ŞELALESİNİ GEZDİKTEN SONRA  ANTALYA ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.

7.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA DÜDEN ŞELALESİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA ISPARTA ŞEHİRMERKEZİNE GEÇİYORUZ ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP DENİZLİ PAMUKKALE’YE GEÇİYORUZ PAMUKKALE GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA MOLALI YOLCULUK İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.