• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
02.06.2023
  GAP TURU (7 GÜN 6 GECE)   # 9014
6.500,00 TL   -   7 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
GAP TURU (7 GÜN 6 GECE) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                                            GAP TURU

   

1.GÜN: 05:00 ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ. MOLALI YOLCULUK İLE TUZ GÖLÜ İLE ZİYARETİMİZE BAŞLIYORUZ TUZ GÖLÜNDE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI TAMAMLAYIP AKSARAY ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ                                                                                                                                                                                                                                                                                                       2.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA KAYSERİ ÇARŞI GEZİMİZ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA TONYA KANYONU,KUDRET HAVUZLARI,SOMUNCU BABA KÜLLİYESİNİ GEZİYORUZ DEVAMINDA DÜNYANIN 2. EN BÜYÜK KANYONU OLAN LEVENT VADİSİ VE CAM TERASI İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA MALATYA ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN  SONRA KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ ÜZERİNDEN  ELAZIĞ HARPUT KALESİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ KALE VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ TAMAMLAYIP HAZAR GÖLÜNÜ İZLEYEREK MADEN ERGANİ ÜZERİNDEN DİYARBAKIR ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ DİYARBAKIR KALESİ , ÇARŞISI,ULU CAMİİ,DÖRT AYAKLI MİNARE ,HASAN PAŞA HANI VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ TAMAMLAYIP SİLVAN ÜZERİNDEN MALABADİ KÖPRÜSÜNDE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI TAMAMLAYIP BATMAN ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA BATMAN HASANKEYF İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ  ZEYNEL BEY TÜRBESİ VE ÇARŞISINI GEZDİKTEN SONRA  MARDİN  MİDYAT İLÇESİNE GEÇİYORUZ ÇARŞI VE HERCAİ KONAĞINI VE TELKARİ ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP  MARDİN ESKİ ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ KASIMİYE MEDRESESİ ,ULU CAMİİ VE  SOKAKLARINI GEZİYORUZ DEVAMINDA ŞANLIURFA ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ AKŞAM MİSAFİRLERİMİZİN İSTEĞİNE GÖRE (SIRA GECELERİ İSTEĞE GÖRE KATILIM SAĞLIYORUZ)

5.GÜN:  OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA  ŞANLIURFA GÖBEKLİ TEPE İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ GÖBEKLİ TEPE GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA ŞANLIURFA ŞEHİRMERKEZİNE GEÇEREK BALIKLIGÖL ,ÇARŞISINI VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA  ŞANLI URFA HALFETİ’DE GÜZEL TEKNE TURU İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ TEKNE TURUMUZU TAMAMLADIKTAN SONRA  GAZİANTEP ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ BAKIRCILAR ÇARŞISINI VE ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP  OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

 6.GÜN:OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN  SONRA ADANA ŞEHİRMERKEZİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ ADANA SABANCI CAMİİ VE TAŞ KÖPRÜDE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI ÖĞLE YEMEĞİ TAMAMLAYIP MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE KONYA ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ VE KONAKLIYORUZ.

 7.GÜN:OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN  SONRA KONYA ŞEHİR TURUMUZU VE MEVLANA MÜZE'SİNİNİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

 

 

 

                                                                                                                                                                         

FİYAT: 6500 TL NOT: FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ  ODA, KAHVALTI, REHBERLİK HİZMETLERİ SEYAHAT SİGORTALARI ARAÇ İÇİ İKRAMLARIMIZDIR.ADRES: NAMIK KEMAL MAH. SAKIZLI ÇEŞME SOK. NO:72/1 ÇANAKKALE MERKEZ   
İLETİŞİM: 02865125048       05414200017   05076960017