• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
20.05.2024
  GAP TURU (5 GÜN)   # 9014
10.000 TL,00 TL   -   5 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
GAP TURU (5 GÜN) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                                            GAP TURU

   

1.GÜN: 05:00 ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ. MOLALI YOLCULUK İLE ADANA ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ  

2.GÜN:  OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA  ADANA TARİHİ TAŞKÖPRÜ SABANCI CAMİİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA GAZİANTEP ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ BAKIRCILAR ÇARŞISI VE ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP ŞANLIURFA HALFETİ’DE GÜZEL TEKNE TURU İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ TEKNE TURUMUZU TAMAMLADIKTAN SONRA ŞANLIURFA ŞEHİR MERKEZİNDE BULUNAN BALIKLIGÖL ,ÇARŞISINI VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA AKŞAM SIRA GECELERİNE KATILIM SAĞLIYORUZ VE ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

 3.GÜN:  OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ŞANLIURFA GÖBEKLİ TEPE İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA MARDİN ESKİ ŞEHİR MERKEZİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ KASIMİYE MEDRESESİ ,ULU CAMİİ VE  SOKAKLARINI GEZİYORUZ DEVAMINDA MARDİN  MİDYAT İLÇESİNE GEÇİYORUZ ÇARŞI VE HERCAİ KONAĞINI VE TELKARİ ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP  BATMAN HASANKEYF İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ  ZEYNEL BEY TÜRBESİ VE ÇARŞISINI GEZDİKTEN SONRA BATMAN ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA SİLVAN ÜZERİNDEN MALABADİ KÖPRÜSÜNDE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI TAMAMLAYIP DİYARBAKIR ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ DİYARBAKIR KALESİ ,ÇARŞISI,ULU CAMİİ,DÖRT AYAKLI MİNARE ,HASAN PAŞA HANI VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ TAMAMLAYIP ERGANİ MADEN VE HAZAR GÖLÜ ÜZERİNDEN ELAZIĞ HARPUT İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ HARPUT KALESİ VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ TAMAMLAYIP KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ ÜZERİNDEN  MALATYA ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

 

5.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA MALATYA DARENDE İLÇESİNE GEÇİYORUZ  TONYA KANYONU,KUDRET HAVUZLARI,SOMUNCU BABA KÜLLİYESİNİ GEZİYORUZ DEVAMINDA KAYSERİ ŞEHİR MERKEZİNİ VE ÇARŞI GEZİMİZİ TAMAMLAYIP MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

FİYAT: ………. TL

 NOT: FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ  ODA, KAHVALTI, REHBERLİK HİZMETLERİ SEYAHAT SİGORTALARI ARAÇ İÇİ İKRAMLARIMIZDIR.ADRES: NAMIK KEMAL MAH. SAKIZLI ÇEŞME SOK. NO:72/1 ÇANAKKALE MERKEZ