• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
29.11.2022
  GAP TURU   # 9014
3.500,00 TL   -   7 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
GAP TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                                            GAP TURU

1.GÜN: 05:00 ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ. MOLALI YOLCULUK İLE TUZ GÖLÜ GEZİLİP AKSARAY’DA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

2.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA PANAROMİK KAPADOKYA GEZİMİZ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ GÜVERCİNLİK VADİSİ,GÖREME PANORAMA ,ÇÖMLEK YAPIMI DEVAMINDA KAYSERİ ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ ÖĞLE YEMEĞİ ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP PINARBAŞI ÜZERİNDEN KAHRAMANMARAŞA ULAŞIYORUZ ÇARŞI GEZİMİZDEN SONRA KAHRAMANMARAŞ’TA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ADIYAMAN ŞEHİRMERKEZİNDEN GEÇEREK NEMRUT DAĞINA ÇIKIYORUZ DEVAMINDA SİVEREK ÜZERİNDEN DİYARBAKIR’A ULAŞIYORUZ ÖĞLE YEMEĞİNDEN SONRA HASAN PAŞA HANI ,DÖRT AYAKLI MİNARE,KALE İÇİ,10 GÖZLÜ KÖRÜ,VE ÇARŞI GEZİMİZDEN SONRA SİLVAN ÜZERİNDEN MALABADİ KÖPRÜSÜNE GİDİYORUZ GÜZEL HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI ALDIKTAN SONRA BATMAN ŞEHİRMERKEZİNDE KONAKLIYORUZ

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA HASANKEYF GEZİMİZ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ  ZEYNELBEY TÜRBESİ ,ÇIRAK USTA MİNARESİ,MAĞRALAR VE TEKNE TURUMUZU TAMAMLAYIP MİDYAT İLÇEMİZE GEÇİYORUZ TELKARİ İŞLEMELERİ VE HERCAİ DİZİSİNDE ÇEKİLEN KONAĞI GEZDİKTEN SONRA MARDİN ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ KASIMİYE MEDRESİ ULU CAMİ,ÇARŞI VE MARDİN SOKAKLARIMIZI GEZDİKTEN SONRA ŞANLI URFA İLİMİZE GEÇİYORUZ  OTELİMİZE YERLEŞTİKTEN SONRA AKŞAM SIRA GECELERİNE KATILIM SAĞLIYORUZ.

5.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA HARRAN OVASI İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA GÖBEKLİ TEPE,BALIKLI GÖL VE ÖĞLE YEMEĞİ ÇARŞI GEZİMİZDEN SONRA HALFETİ KARAGÖL TEKNE TURUNA KATILIYORUZ DEVAMINDA GAZİANTEP ŞEHİRMERKEZİNE OTELİMİZE GEÇİYORUZ ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP KONAKLIYORUZ

6.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ZEUGMA MÜZESİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ  DEVAMINDA KİLİS ÜZERİNDEN SURİYE SINIRI BÖLGESİNDEN HATAY ŞEHİRMERKEZİNE ULAŞIYORUZ HATAY’DA SEMPİYER KİLİSESİ, ARKOLOJİ MÜZESİ,HABİBİ NECCAR CAMİİ , HATAY ÇARŞI VE HARBİYE ŞELALESİNİ GEZİYORUZ VE HATAY’DA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

7.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ADANA’A ŞEHİR MERKEZİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ SABANCI CAMİİ , TAŞ KÖPRÜ VE ÇARŞI GEZİMİZİ TAMAMLAYIP ÖĞLE YEMEĞİNDEN SONRA TARSUS ESHABI KEYF  ZİYARET ETTİKTEN SONRA MOLALI YOLCULUK İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ….                                                                                                                                                                                           

 

FİYAT: ………. TL NOT: FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ  ODA, KAHVALTI, REHBERLİK HİZMETLERİ SEYAHAT SİGORTALARI ARAÇ İÇİ İKRAMLARIMIZDIR.ADRES: NAMIK KEMAL MAH. SAKIZLI ÇEŞME SOK. NO:72/1 ÇANAKKALE MERKEZ                                                 

İRTİBAT  NO: