• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
30.03.2023
  GAP TURU (6 GÜN 5 GECE)   # 9014
4.500,00 TL   -   6 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
GAP TURU (6 GÜN 5 GECE) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                                            GAP TURU

               1.GÜN: 05:00 ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ. MOLALI YOLCULUK İLE HAYMANA ÜZERİNDEN TUZ GÖL’ÜNE ULAŞIYORUZ TUZ GÖLÜ GEZİMİZİ  TAMAMLAYIP AKSARAY’DA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

2.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ADANA TAŞKÖPRÜ VE SABANCI CAMİİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA HATAY ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ SEMPİER KİLİSESİ,ARKOLOJİ MÜZESİ,HABİBİ NECCAR CAMİİ VE TÜRBESİ KAPALI ÇARŞI VE HARBİYE ŞELALESİNİ GEZİP HATAY’DA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN:OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN  SONRA KİLİS ÜZERİNDEN SURİYE SINIRINI İZLEYEREK GAZİANTEP ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ  BAKIRCILAR ÇARŞISI VE ÖĞLE YEMEĞİNİ ALDIKTAN SONRA HALFETİ TEKNE TURU YAPIYORUZ VE ŞANLIURFA  ŞEHİRMERKEZİNE GEÇİYORUZ ŞANLIURFA ŞEHİR MERKEZİNDEKİ MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ VE BALIKLIGÖLÜ GEZİYORUZ VE  DEVAMINDA OTELİMİZE YERLEŞTİKTEN SONRA (SIRA GECELERİ İSTEĞE GÖRE KATILIM SAĞLIYORUZ)

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA  GÖBEKLİ TEPE İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA MARDİN KASIMİYE MEDRESESİ ,ULU CAMİİ, ÇARŞI VE SOKAKLARINI GEZİYORUZ VE MARDİNDE KONAKLIYORUZ.

5.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI YAPTIKTAN SONRA  DARA ANTİK KENTİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA NUSAYBİNDE SOĞUKSU DA KAHVE MOLASI ARDINDAN MİDYAT İLÇESİNE GEÇİYORUZ ÇARŞI VE HERCAİ KONAĞINI VE TELKARİ ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP BATMAN HASANKEYF İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ ZEYNELBEY TÜRBESİ VE ÇARŞISINI GEZDİKTEN SONRA BATMAN ŞEHİRMERKEZİNDE OTELİMİZE YERLEŞİP KONAKLIYORUZ.

6.GÜN:  OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA MALABADİ KÖPRÜSÜ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA  DİYARBAKIR’A ULAŞIYORUZ ULU CAMİİ,DÖRT AYAKLI MİNARE,HASAN PAŞA HANI,ÇARŞI VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ VE KAHVEMİZİ İÇTİKTEN SONRA MADEN ERGANİ YOLUNDAN ELAZIĞ HARPUT İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ HARPUT KALESİ VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ YAPTIKTAN SONRA MALATYA ŞEHİRMERKEZİNDE OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.                                                                                                                                                                

7.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA DÜNYANIN 2.ENBÜYÜK KANYONU OLAN LEVENT VADİSİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ CAM TERASI GEZDİKTEN SONRA DARENDE’DE BULUNAN SOMUNCU BABA TÜRBESİNİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA TONYA KANYONUNU VE  ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZ TAMAMLAYIP MOLALI YOLCULUK İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ….                                                                                                                                                                            

FİYAT: 4500 TL NOT: FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ  ODA, KAHVALTI, REHBERLİK HİZMETLERİ SEYAHAT SİGORTALARI ARAÇ İÇİ İKRAMLARIMIZDIR.ADRES: NAMIK KEMAL MAH. SAKIZLI ÇEŞME SOK. NO:72/1 ÇANAKKALE MERKEZ   
İLETİŞİM: 02865125048       05414200017   05076960017