• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
02.06.2023
  AKDENİZ EGE SAHİL TURU   # 9003
8000 TL,00 TL   -   1 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
AKDENİZ EGE SAHİL TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..


1.GÜN: SABAH 05.00 ÇANAKKALE MERKEZDEN YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE TUZ GÖLÜ’NÜ GEZİYORUZ VE AKSARAY’DA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

2.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA TARSUS ESHABI-KEYF ZİYARETİ İLE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA NUSRET MAYIN GEMİZSİ,ULUCAMİİ,DANYAL PEYGAMBER VE ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP  KIZ KALESİ İLE TURUMUZA BAŞLIYORUZ HAVA ŞARTLARI UYGUN OLURSA KIZ KALESİNE TEKNE TURU YAPIYORUZ DEVAMINDA CENNET CEHENNEM MAĞRASI VE ASTIM MAĞRASINI GEZDİKTEN SONRA SİLİFKE’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ANAMUR İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ  ANEMURİUM ANTİK KENTİ, ANAMUR KALESİ’Nİ VE AYNALI GÖL’Ü GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA ALANYA KALESİNE TELEFİRİK İLE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA MANAVGAT ŞELALESİ GEZİYORUZ VE ANTALYA ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA DÜDEN ŞELALESİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA KEMER FİNİKE SAHİLİ ÜZERİNDEN DEMRE’YE GEÇİYORUZ. BURADA TEKNE TURUNA  KATILIYORUZ  DEVAMINDA KAŞ  ÜZERİNDEN  FETHİYE  (ÖLÜDENİZE)  GİDİYORUZ  SAHİL GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA FETHİYE’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

5.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA FETHİYE SAKLIKENT KANYONUNA GİDİYORUZ KANYON GEZİMİZİ VE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA  DALYAN’A HAREKET EDİYORUZ. BURADA TEKNE TURUNA KATILIYORUZ (KRAL MEZARLARI, CARETTACERATTA KAPLUMBAĞALARI GÖRÜLMEYE DEĞER). SAZAKLIKTA TEKNE GEZİMİZDEN SONRA IZTUZU SAHİLİNDE YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ VE FOTOĞRAF MOLASININ ARDINDAN VE YAPTIĞIMIZ DOĞA GEZİSİNDEN SONRA MARMARİS’TE OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.

6.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA BELEN KÖYÜ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ BELEN KAHVECİSİNDE KAHVE MOLAMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ DEVAMINDA GERMENCİK’TE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ (MEŞHUR ÇÖPŞİŞ ) YEMEĞİ ALIYORUZ DEVAMINDA SELÇUK İLÇEMİZE GEÇİYORUZ MERYEM ANA VE ŞİRİNCE KÖYÜNÜ GEZDİKTEN SONRA KUŞADASI’NDA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

7.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ÇEŞME SAHİLİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ ÇEŞME KALESİNİ VE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ ALDIKTAN SONRA  ALAÇATI’YA GEÇİYORUZ ÇARŞISINI VE ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP MOLALI YOLCULUĞUMUZLA GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.