• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
20.06.2024
  KARADENİZ TURU (6 GÜN- 5 GECE)   # 9000
12.000 TL,00 TL   -   6 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
KARADENİZ TURU (6 GÜN- 5 GECE) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                        KARADENİZ TURU

1.GÜN: SABAH 05.00ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ VE MOLALI YOLCULUK İLE KASTAMONU ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ VE ŞEHİR MERKEZİ GEZİMİZİ  TAMAMLAYIP, BOYABAT’TA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ .

2.GÜN: SABAH  OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI  ALDIKTAN SONRA SİNOP ŞEHİR MERKEZİNDE TARİHİ CEZA EVİ VE[HAVA ŞARTLARI UYGUN OLURSA] TEKNE TURUMUZU DÜZENLEDİKTEN  SONRA  ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN BAFRA’YA GEÇİYORUZ. YEMEK SONRASI  ORDU’YA HAREKET EDİYORUZ. ORDU’DA TELEFERİK İLE BOZTEPE’YE ÇIKIYORUZ. BURADA GÜN BATIMI VE AKŞAM YEMEĞİ ARDINDAN ÇAY KEYFİMİZİ YAPTIKTAN SONRA BULANCAK ‘TA OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.

3. GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA SAHİL YOLCULUĞU İLE TRABZON AYASOFYA CAMİİ[KİLİSE] VE TELKARİ ALIŞVERİŞLERİMİZİ YAPTIKTAN SONRA MAÇKA ÜZERİNDEN ALTINDERE TESİSLERİNDE ALABALIK İLE GÜZEL YEMEĞİMİZİN ARDINDAN SÜMELA MANASTIRINA ÇIKIYORUZ DEVAMINDA SÜRMENE BIÇAK TANITIMI VE SATIŞI DEVAMINDA ÇAY FABRİKASI HORONLAR İLE YÖRESEL OYUNLAR EŞLİĞİNDE GÜZEL TANITIMINDAN SONRA RİZE ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ ÇARŞI ALIŞVERİŞ VE AKŞAM YEMEĞİMİZİ ALDIKTAN SONRA  HOPA’DA  OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ .

4. GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA  ARTVİN(BORÇKA) KARAGÖL’E GEÇİYORUZ,KARAGÖL’DE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİP,HOPA İLÇE MERKEZİNDE YEMEĞİMİZİ ALDIKTAN SONRA GÜRCİSTAN [BATUM] TURUMUZA SINIR GEÇİŞ İŞLEMLERİNDEN SONRA AYARLADIĞIMIZ OTOBÜS İLE ŞEHİR TURUNU TAMAMLAYIP SINIRDAN DÖNÜŞ İŞLEMLERİMİZİ TAMAMLAYIP HOPA DA AKŞAM YEMEĞİMİZİ YEDİKTEN SONRA HOPA DA  OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

 

5.GÜN:  OTELİMİZDE KAHVALTI ALDIKTAN SONRA AYDER YAYLASI İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA FIRTINA DERESİNDE SU KEMERLERİNDE HATIRA RESİMLERİMİZİ ALIYORUZ FIRTINA DERESİNDE RAFTİNG,ZİPLAYN,SALINCAK VE KAHVE KEYFİMİZİ YAPTIKTAN SONRA UZUNGÖL’E ÇIKIYORUZ UZUNGÖL’ÜN ETRAFINDA SELBEST YÜRÜYÜŞ VE FOTOĞRAFLARIMIZI ALDIKTAN SONRA  AKÇAABAT KÖFTECİSİNDE YEMEĞİMİZİ YEDİKTEN SONRA BULANCAK’TA OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.

 

6.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA SAMSUN’A DEVAM EDİYORUZ.SAMSUN’DA BANDIRMA VAPURUNU ZİYARET EDİYORUZ VE MOLALI YOLCULUK İLE DÖNÜŞ YOLUNA GEÇİYORUZ VE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

FİYAT:  …….…….TL ; FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :ODA, KAHVALTI, REHBERLİK HİZMETLİ, SEYAHAT SİGORTASI, ARAÇ İÇİ İKRAMLARIMIZ.

İLETİŞİM:  02865125048-05414200017-05076960017

NOT :BATUM İÇİN GÜMRÜK GEÇİŞLERİNDE YENİ İPLİ FOTOĞRAFLI YENİ KİMLİK OLMASI ZORUNLUDUR.