• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
13.07.2024
  KARADENİZ TURU 5 GÜN 4 GECE   # 9000
12.000 TL,00 TL   -   5 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
KARADENİZ TURU 5 GÜN 4 GECE ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                        

                                   KARADENİZ & BATUM TURU

1.GÜN: SABAH 05.00 ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ VE MOLALI YOLCULUK İLE SAMSUN  ÜZERİNDEN ORDU PERŞEMBE’ YE VARIYORUZ. MERKEZ TURU SONRASINDA OTELİMİZDE KONAKLAMA.

2. GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA PERŞEMBE SAHİL YOLCULUĞU İLE ORDU BOZTEPE’YE ULAŞIYORUZ,GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA FINDIK FABRİKASINDA ALIŞVERİŞ MOLAMIZI TAMAMLADIKTAN SONRA TRABZON ÇARŞIBAŞI  YÖRESEL ALIŞVERİŞ İLE TURUMUZA BAŞLIYORUZ DEVAMINDA AYASOFYA CAMİİ[KİLİSE] VE TELKARİ ALIŞVERİŞLERİMİZİ YAPTIKTAN SONRA MAÇKA ÜZERİNDEN ALTINDERE TESİSLERİNDE ALABALIK İLE GÜZEL YEMEĞİMİZİN ARDINDAN SÜMELA MANASTIRINA ÇIKIYORUZ.SÜRMENE BIÇAK TANITIMI VE SATIŞI DEVAMINDA ÇAY FABRİKASI HORONLAR İLE YÖRESEL OYUNLAR EŞLİĞİNDE GÜZEL TANITIMINDAN SONRA SÜRMENE BÖLGESİNDEKİ OTELİMİZDE KONAKLAMA YAPIYORUZ (AKŞAM OTEL MÜSAİTLİLİĞİNE GÖRE CANLI MÜZİK)

 3. GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA  ARTVİN(BORÇKA) KARAGÖL’E GEÇİYORUZ,KARAGÖL’DE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI ÇEKİP,HOPA İLÇE MERKEZİNDE YEMEĞİMİZİ ALDIKTAN SONRA GÜRCİSTAN [BATUM] TURUMUZA SINIR GEÇİŞ İŞLEMLERİNDEN SONRA AYARLADIĞIMIZ OTOBÜS İLE ŞEHİR TURUNU TAMAMLAYIP SINIRDAN DÖNÜŞ İŞLEMLERİMİZİ TAMAMLAYIP HOPA DA AKŞAM YEMEĞİMİZİ YEDİKTEN SONRA HOPA DA  OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

 

4.GÜN:  OTELİMİZDE KAHVALTI ALDIKTAN SONRA AYDER YAYLASI İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA FIRTINA DERESİNDE SU KEMERLERİNDE HATIRA RESİMLERİMİZİ ALIYORUZ FIRTINA DERESİNDE RAFTİNG,ZİPLAYN,SALINCAK VE KAHVE KEYFİMİZİ YAPTIKTAN SONRA UZUNGÖL’E ÇIKIYORUZ UZUNGÖL’ÜN ETRAFINDA SELBEST YÜRÜYÜŞ VE FOTOĞRAFLARIMIZI ALDIKTAN SONRA DÖNÜŞ YOLUNDA YÖRESEL TEREYAĞ ALIŞVERİŞLERİMİZİ VE  AKÇAABAT KÖFTECİSİNDE YEMEĞİMİZİ YEDİKTEN SONRA ORDU’DA OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.

 

5.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA SAMSUN’A DEVAM EDİYORUZ.SAMSUN’DA BANDIRMA VAPURUNU ZİYARET EDİYORUZ VE MOLALI YOLCULUK İLE DÖNÜŞ YOLUNA GEÇİYORUZ VE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER : 4 GECE OTEL  KONAKLAMA ,  OTELLERDE ALINAN KAHVALTI, REHBERLİK, SEYAHAT SİGORTASI, ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ,KİŞİSEL HARCAMALAR,MİLLİ  PARKLAR,Ekstra,MİNÜBÜS ÜCRETİ,GÜMRÜK VERGİSİ,TEKNE TUR ÜCRETİ TURA AİT DEĞİLDİR

NOT : TURA KATILIM SAĞLAYAN MİSAFİRLERİMİZ  FOTOĞRAFLI YENİ KİMLİK BULUNDURMALARI VE  18 YAŞ  ALTI TÜM ÇOCUKLARIN VELİ YANINDA YOK İSE  NOTERDEN VEKALETNAME İLE FOTOĞRAFLI KİMLİK BULUNDURMASI MECBURİDİR.

İLETİŞİM:  05414200017-0533 404 00 17