• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
20.04.2024
  Klasik Yunanistan Turu   # 8984
259,00 EURO   -   5 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
Klasik Yunanistan Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

Yunanistan Turu

Yunanistan turu, son yıllarda en çok tercih edilen turlar arasında başı çekiyor. Lokasyonun bu denli popüler olmasının en büyük nedeni elbette dünyaya felsefe, tiyatro gibi pek çok alanda liderlik eden Antik Yunan'ın antik tarihi... Geçmişten izler taşıyan dokusunun yanında eşsiz güzellikteki Ege mimarisi ve mükemmel manzaraları da özellikle çiftlerin balayı tercihini oluşturuyor. Coğrafi açıdan Türkiye'ye yakınlığıyla ise, yollarda zaman kaybetmek istemeyen tatilcilerin ve çocuklu ailelerin gözdesi. Mesafenin yakın oluşu sayesinde Yunanistan turu hafta sonu kaçamakları için bile tercih edilebiliyor. Ayrıca Yunan adalarına düzenlenen yunanistan turu vizesiz olduğu için çok cazip bir hale geliyor. Siz de kısa bir yolculuğun hemen ardından standart bir hafta sonu tatilini unutulmaz bir tatile dönüştürebilirsiniz.

Yunanistan Turu İster Otobüs İster Gemi ile Mümkün

Yunanistan turu gemi ile olduğu gibi otobüs ile de yapılabiliyor. Gemi ile yapıldığında, yumuşak iklimin tadı masmavi bir deniz ve her imkana sahip lüks bir gemi eşliğinde çıkarılıyor. Otobüs ile yapıldığı zaman yolda nispeten biraz daha zaman harcansa da fiyat anlamında daha ekonomik olabiliyor. Bu nedenle özellikle genç gezginler tarafından otobüs ile Yunanistan turları sıkça tercih ediliyor.

Yunanistan Turu 2020 Yılında da Farklı Seçenekler ile Sizi Bekliyor

Yunanistan, çok çeşitli tatil seçenekleri bulunan bir ülke. Prontotour, her ihtiyaca uygun Yunanistan turu paketlerini seyahat severlerin beğenisine sunuyor. Tatil denildiğinde aklına deniz kum güneş üçlüsü gelenler için Yunan adaları turu ideal. Kültürel bir tatil isteyip tarihi ve mimari güzellikler görmeyi tercih edenler için Atina turu ve Atina-Kavala-Selanik şehirlerinden oluşan turlar bulunuyor. Sakin bir tatil geçirmek isteyenler için Girit turu, tam aksine tatilinde hareket ve canlılık arayanlar için İskeçe Karnavalı turu değerlendirilmeyi bekliyor. Tercihinize ve ihtiyacınıza uygun Yunanistan turunu Prontotour'da keşfedebilirsiniz.

Yunanistan Turu Gemi ile Hem Lüks Hem Vizesiz!

En cazip tur seçenekleri arasında vizesiz Yunanistan turları bulunuyor. Özellikle balayı tatilleri için sıkça tercih edilen tur, yakın mesafe ve vizesiz oluşu ile cazip hale geliyor. Kuşadası'ndan her imkana sahip lüks bir gemiye bindiğiniz tur ile, Patmos, Girit ve Santorini gibi eşsiz güzellikteki adaları gezebiliyorsunuz. Akşamların gemide enfes yemekler ve eğlenceler eşliğinde geçtiği turda, Atina (Pire) ve Mikonos gibi önemli noktaları görüyor ve en dinlenmiş halinizle evinize dönebiliyorsunuz. Yunanistan balayı tatili olarak hayallerinizi süslüyorsa uygun fiyata en kaliteli Yunanistan turu seçeneğini Prontotour'da bulabilirsiniz.