• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
28.09.2023
  EGE TURU   # 8981
8000,00 TL   -   5 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
EGE TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

 

                                          EGE TURU

                                                 

1.GÜN: SABAH 05.00 ÇANAKKALE MERKEZDEN YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE DENİZLİ KARAHAYIT KASABASINA ULAŞIYORUZ ÖĞLE YEMEĞİMİZİ ALDIKTAN SONRA PAMUKKALE ZİYARETİMİZİ TAMAMLAYIP KORKUTELİ ÜZERİNDEN ANTALYA’DA BULUNAN OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

2.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ANTALYA DÜDEN ŞELALESİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA KEMER FİNİKE SAHİLİ ÜZERİNDEN DEMRE’YE GEÇİYORUZ. BURADA TEKNE TURUNA  KATILIYORUZ  DEVAMINDA KAŞ  ÜZERİNDEN  FETHİYE  (ÖLÜDENİZE)  GİDİYORUZ            SAHİL GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA FETHİYE’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA FETHİYE SAKLIKENT KANYONUNA GİDİYORUZ KANYON GEZİMİZİ VE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA  DALYAN’A HAREKET EDİYORUZ. BURADA TEKNE TURUNA KATILIYORUZ (KRAL MEZARLARI, CARETTACERATTA KAPLUMBAĞALARI GÖRÜLMEYE DEĞER). SAZAKLIKTA KAPLICA GEZİMİZDEN SONRA IZTUZU SAHİLİNDE YÜZME MOLASININ ARDINDAN VE YAPTIĞIMIZ DOĞA GEZİSİNDEN SONRA MARMARİS’TE OTELİMİZE YERLEŞİYOR, AKŞAM YEMEĞİN ARDINDAN ÇARŞI GEZİSİNE ÇIKIYORUZ.

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA BELEN KÖYÜ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ BELEN KAHVECİSİNDE KAHVE MOLAMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ DEVAMINDA GERMENCİK’TE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ (MEŞHUR ÇÖPŞİŞ ) YEMEĞİ ALIYORUZ DEVAMINDA SELÇUK İLÇEMİZE GEÇİYORUZ MERYEM ANA’YI VE ŞİRİNCE’Yİ GEZEREK KUŞADASI’NDA OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ

 5.GÜN: . OTELİMİZDE KAHVALTIMIZIN ARDINDAN ÇEŞME’YE ULAŞIP İLÇE MERKEZİNİ SAHİLİ VE ÇEŞME KALESİNİ GEZDİKTEN SONRA ALAÇATA’YA GEÇİYORUZ ÖĞLE YEMEĞİMİZİ VE ALAÇATI GEZİMİZİ TAMAMLAYIP MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

 

 

FİYAT:………..TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ :
***D2 BELGELİ LÜX ARACLARLA YOLCULUK
***ODA, KAHVALTI,AKŞAM YEMEKLERİ
*** REHBERLİK HİZMETLERİ
***SEYAHAT SİGORTALARI 
*** ARAÇ İÇİ İKRAMLARIMIZDIR.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
***TUR BOYUNCA TÜM ÖĞLEN YEMEĞİ
***HER TÜRLÜ ÖZEL HARCAMALARINIZ
***MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
***OTELDE MİNİ BAR KULLANIMLARI 

TUR TARİHLERİMİZ :
1,TUR :02 EYLÜL 2023
2.TUR : 25 EYLÜL 2023
3,TUR :21 EKİM 2023
4.TUR : 25 KASIM 2023