• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
20.05.2024
  DOĞU ANADOLU TURU &NAHÇİVAN TURU (7 GÜN - 6 GECE)   # 8978
15.000 TL,00 TL   -   7 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
DOĞU ANADOLU TURU &NAHÇİVAN TURU (7 GÜN - 6 GECE) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

         

                                       DOĞU ANADOLU & NAHÇİVAN TURU

1.GÜN: SABAH 05.00 DA’ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ. MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE SİVAS ŞEHİRMERKEZİNE OTELİMİZE ULAŞIYORUZ VE KONAKLIYORUZ.

2.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA SİVAS KONGRE MERKEZİ,BURİCİYE,ŞİFAİYE,ÇİFTE VE GÖK MEDRESELERİ,KALE CAMİİ VE ULU CAMİİ GEZİMİZİ  ÇARŞI ALIŞVERİŞİMİZİ TAMAMLAYIP ERZİNCAN ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ. BAKIRCILAR ÇARŞISI VE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA PÜLÜMÜR ÜZERİNDEN TUNCELİ ŞEHİR MERKEZİ GEZİMİZE BAŞLIYORUZ ÇARŞI GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA PERTEK’TEN GEMİ İLE ELAZIĞ ŞEHİR MERKEZİNE GEÇEREK ELAZIĞ ŞEHİR MERKEZİNDE  OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ELAZIĞ HARPUT’A ÇIKIYORUZ  KALESİNİ GEZİP ARAP BABA TÜRBSİ VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ TAMAMLAYIP BİNGÖL’DE ŞEHİT DÜŞEN 33 ASKERMİZİN BULUNDUĞU ŞEHİTLİĞİMİZİ  ZİYARET İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ  SONRA BİNGÖL ŞEHİR MERKEZİNDEN  GEÇİP SOLHANDA BULUNAN YÜZEN ADALAR’DA GÜZEL HATIRA FOTOĞRALARIMIZIN ARDINDAN MUŞ ŞEHİR MERKEZİNDE ÖĞLE YEMEĞİ VE ÇARŞI GEZİMİZİ TAMAMLAYIP BİTLİS TATVAN ÜZERİNDEN VAN AKDAMAR ADASINA  TEKNE TURU İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ. TURUMUZU BİTİRDİKTEN SONRA VAN ŞEHİR MERKEZİNDE  OTELİMİZE’DE KONAKLIYORUZ.

4.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA MURADİYE ŞELALESİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA İRAN SINIRINI VE TENDÜREK DAĞININ LAV KALINTILARINI İZLEYEREK AĞRI DOĞU BEYAZIT’TA BULUNAN İSAKPAŞA SARAY’INA ULAŞIYORUZ SARAY GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA IĞDIR ÜZERİNDEN DİLUCU SINIR KAPISINA ULAŞIYORUZ İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN BİZİ BEKLEYEN MİNİBÜSLER İLE NAHÇİVAN TURUMUZA BAŞLIYORUZ  TURUMUZ BİTİMİNDE DİLUCU SINIRIMIZDAN TEKRAR GEÇEREK IĞDIR ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.  

5.GÜN: OTELİMİZDE SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA KARS DİGOR ÜZERİNDEN ERMENİSTAN  SINIRIMIZDA BULUNAN ANİ HARABELERİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA KARS ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ ÇARŞI ALIŞVERİŞ VE ÖĞLE YEMEĞİMİZİN ARDINDAN SARIKAMIŞ  ŞEHİTLİĞİ ANITIMIZDA ZİYARETİMİZİ TAMAMLAYIP ERZURUM ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ. TAŞHAN,ULU CAMİİ,ÇİFTE MİNARE,ERZURUM KALE VE EVLERİNİ GEZİP FOTOĞRAFLARIMIZI TAMAMLADIKTAN SONRA ERZURUM ŞEHİR MERKEZİNDE  KONAKLIYORUZ.

6.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ERZİNCAN ÜZERİNDEN TOKAT ŞEHİRMERKEZİNE ULAŞIYORUZ ÖĞLE YEMEĞİ ÇARŞI ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP PAZAR BALLICA MAĞRASI İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA ÇORUM’DA OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ .

7.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ANKARA’YA ULAŞIYORUZ ANITKABİR ZİYARETİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA  MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

 ÜCRETE DAHİL HİZMETLER: REHBERİK,6 GECE KONAKLAMA,SİGORTALAR,OTELLERDEKİ  SABAH KAHVALTI VE  ARAÇ İÇİ İKRAMLAR.

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ,MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ,YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI, NAHÇİVAN MİNİBÜS ÜCRETİ,AKDAMAR TEKNE ÜCRETİ VE ŞAHSİ HARCAMALAR.

NOT : TURA KATILIM SAĞLAYAN MİSAFİRLERİMİZ  FOTOĞRAFLI YENİ KİMLİK BULUNDURMALARI VE  18 YAŞ  ALTI TÜM ÇOCUKLARIN VELİ YANINDA YOK İSE  NOTERDEN VEKALETNAME İLE FOTOĞRAFLI KİMLİK BULUNDURMASI MECBURİDİR.

 

İRTİBAT NO: 02865125048_05414200017_05076960017