• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
28.09.2023
  DOĞU ANADOLU TURU &NAHÇİVAN TURU (7 GÜN - 6 GECE)   # 8978
10000 TL,00 TL   -   7 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
DOĞU ANADOLU TURU &NAHÇİVAN TURU (7 GÜN - 6 GECE) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                                                         

               DOĞU ANADOLU & NAHÇİVAN TURU

1.GÜN: SABAH 05.00’DE ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ. MOLALI YOLCULUK İLE ÇORUM’DAKİ  OTELİMİZE ULAŞIYORUZ VE KONAKLIYORUZ.

2.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA AMASYA ŞEHİR MERKEZİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ FERHAT İLE ŞİRİN MÜZESİ BEYAZIT KÜLLİYESİNİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA TOKAT PAZAR BALLICA MAĞRASINI GEZİYORUZ DEVAMINDA TOKAT ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ TAŞHAN VE  ÖĞLE YEMEĞİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA NİKSAR ÜZERNDEN GÜMÜŞHANE ŞİRAN’DA BULUNAN (  TOMARA ŞELALESİNİ) GEZİYORUZ VE GÜMÜŞANE ŞİRAN’DA  KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA GÜMÜŞHANE ŞEHİRMERKEZİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA BAYBURT ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ ÇARŞI GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA  ERZURUM ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ ÖĞLE YEMEĞİMİZİN ARDINDAN TAŞHAN,ULU CAMİİ, ÇİFTE MİNARE VE ERZURUM EVLERİ İLE ERZURUM KALESİNDE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI ALIYORUZ DEVAMINDA  SARIKAMIŞ ÜZERİDEN KARS ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ KARS KALESİNİ VE ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP  KARS ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.          

4.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI YAPTIKTAN SONRA ERMENİSTAN SINIRINDA BULUNAN ANİ HARABELERİNİ GEZİYORUZ DEVAMINDA  DİGOR ÜZERİNDEN IĞDIR ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ DİLUCU SINIR KAPISINDAN GEÇİŞ İŞLEMLERİMİZİN ARDINDAN NAHÇİVAN GEZİMİZE BAŞLIYORUZ GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA DİLUCU SINIRINA DÖNÜŞ YAPIYORUZ VE IĞDIR ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.

5.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI YAPTIKTAN SONRA  AĞRI DOĞU BEYAZIT’TA BULUNAN İSAKPAŞA SARAYI İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA İRAN SINIRIMIZI VE TENDÜREK DAĞININ PATLAMALARINDAN SONRA YOL GÜZERGAHINDA LAV KALINTILARINI İZLEYEREK VAN MURADİYE ŞELALESİNE ULAŞIYORUZ ŞELALEDE GÜZEL HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI TAMAMLAYIP VAN ŞEHİRMERKEZİNDE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ VE ÇARŞI GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA VAN GEVAŞ İSKELESİNDEN TEKNE İLE AKDAMAR ADASINA ÇIKIŞ YAPIYORUZ TEKNE TURUMUZU TAMAMLADIKTAN SONRA  BİTLİS TATVAN KONAKLIYORUZ.

6.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI  YAPTIKTAN SONRA  MUŞ SEHİR MERKEZİ ÇARŞI GEZİMİZ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA MUŞ OVASINDAN BİNGÖL’DE BULUNAN YÜZEN ADALARA GİDİYORUZ GÜZEL HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZIN ARDINDAN BİNGÖL ŞEHİR MERKEZİNDE ÖĞLE YEMEĞİ VE ÇARŞI MOLASI VERİYORUZ   BİNGÖL ÇIKIŞINDA 33 TANE ŞEHİDİMİZİN KABİRLERİNİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA ELAZIĞ HARPUT’A ÇIKIYORUZ HARPUT KALESİ VE MANEVİ ZİYARETLERİMİZİ TAMAMLAYIP KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜNDEN GEÇEREK MALATYA ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZDE KONAKLAMA YAPIYORUZ.

7.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI  YAPTIKTAN SONRA MALATYA DARENDE İLÇESİNE ULAŞIYORUZ TONYA KANYONU VE SOMUNCU BABA KÜLLİYESİ GEZİMİZİ VE ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP MOLALI YOLCULUK İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.