• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
30.03.2023
  DOĞU ANADOLU TURU (7 GÜN - 6 GECE)   # 8978
6000 TL,00 TL   -   7 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
DOĞU ANADOLU TURU (7 GÜN - 6 GECE) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                                                         

1.GÜN: SABAH 05.00’DE ÇANAKKALE MERKEZDEN HAREKET EDİYORUZ. MOLALI YOLCULUK İLE ÇORUM’DAKİ  OTELİMİZE ULAŞIYORUZ VE KONAKLIYORUZ.

2.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA AMASYA ŞEHİR MERKEZİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ FERHAT İLE ŞİRİN MÜZESİ BEYAZIT KÜLLİYESİNİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA TOKAT PAZAR BALLICA MAĞRASINI GEZİYORUZ DEVAMINDA TOKAT ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ TAŞHAN VE  ÖĞLE YEMEĞİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA NİKSAR ÜZERNDEN GÜMÜŞHANE ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ VE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA BAYBURT ŞEHİR MERKEZİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA ERZURUM ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYORUZ TAŞHAN,ULU CAMİİ, ÇİFTE MİNARE VE ERZURUM EVLERİ İLE ERZURUM KALESİNDE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI ALIYORUZ ÖĞLE YEMEĞİMİZİN ARDINDAN SARIKAMIŞ ÜZERİDEN KARS ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIYORUZ KARS KALESİNİ VE ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLAYIP  KARS ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.          

4.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI YAPTIKTAN SONRA ERMENİSTAN SINIRINDA BULUNAN ANİ HARABELERİNİ GEZİYORUZ DEVAMINDA  DİGOR ÜZERİNDEN IĞDIR ŞEHİR MERKEZİN GEÇEREK AĞRI DOĞU BEYAZIT’TA BULUNAN İSAKPAŞA SARAYI İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA İRAN SINIRIMIZI VE TENDÜREK DAĞININ PATLAMALARINDAN SONRA YOL GÜZERGAHINDA LAV KALINTILARINI İZLEYEREK VAN MURADİYE ŞELALESİNE ULAŞIYORUZ ŞELALEDE GÜZEL HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZI TAMAMLAYIP VAN ŞEHİRMERKEZİNDE KONAKLIYORUZ.

5.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI YAPTIKTAN SONRA VAN GEVAŞ İSKELESİNDEN TEKNE İLE AKDAMAR ADASINA ÇIKIŞ YAPIYORUZ DEVAMINDA BİTLİS TATVAN ÜZERİNDEN MUŞ SEHİR MERKEZİ ÇARŞI GEZİMİZ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA MUŞ OVASINDAN BİNGÖL’DE BULUNAN YÜZEN ADALARA GİDİYORUZ GÜZEL HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZIN ARDINDAN BİNGÖL ŞEHİR MERKEZİNDE ÖĞLE YEMEĞİ VE ÇARŞI MOLASI VERİYORUZ   BİNGÖL ÇIKIŞINDA 33 TANE ŞEHİDİMİZİN KABİRLERİNİ ZİYARET ETTİKTEN SONRA  TUNCELİ ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİYOR ŞEHİR MERKEZİNDE OTELİMİZDE KONAKLAMA YAPIYORUZ.

6.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI  YAPTIKTAN SONRA ERZİNCAN ŞEHİR MERKEZİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ BAKIRCILAR ÇARŞISINI VE ALIŞVERİŞLERİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA SİVAS İLİMİZE GEÇİYORUZ SİVAS’TA GÖK MEDRESE ŞİFAİYE MEDRESESİ ÇİFTE MİNARE BURUCİYE MEDRESELERİNİ ULU CAMİİ,SİVAS KONGRE BİNASINI GEZİP SİVAS’TA  OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

7.GÜN: SABAH KAHVALTIMIZI  YAPTIKTAN SONRA YOZGAT KIRIKKALE ANKARA ÜZERİNDEN MOLALI YOLCULUK İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.