• info@seventurizm.com
  • +90 286 512 5048
20.06.2024
  EGE & AKDENİZ TURU   # 8974
12,000TL,00 TL   -   6 Gün..
Kişi başı fiyat
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLAYIN
EGE & AKDENİZ TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
 +90 286 512 5048
 +90 541 420 0017
 info@seventurizm.com
Sosyal medyada bizi paylaşın..

                                                       EGE & AKDENİZ TURU                                                   

1.GÜN: SABAH 05.00 ÇANAKKALE MERKEZDEN YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE TUZ GÖLÜ’NE ULAŞIYORUZ GÜZEL HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZIN ARDINDAN AKSARAY’DA OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.

2.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN TOROS DAĞLARINI İZLEYEREK TARSUS İLÇESİNDE BULUNAN NUSRET MAYIN GEMİSİ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ DEVAMINDA MERSİN ŞEHİRMERKEZİNE ULAŞIYORUZ ÇARŞI ALIŞVERİŞ GEZİMİZDEN SONRA CENNET CEHENNEM MAĞRASI VE KIZ KALESİNE TEKNE TURUMUZU TAMAMLAYIP SİLİFKE’DE GÜZEL AKŞAM YEMEĞİMİZDEN SONRA KIZKALESİ İLÇESİNDE KONAKLIYORUZ.

3.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA ANAMUR İLÇESİNE GEÇİYORUZ AYNALI GÖL VE ANAMEREUM ANTİK KENTİ GEZİMİZİ TAMAMLAYIP MUZ BAHÇELERİ VE GÜZEL AKDENİZ MANZARA YOLCULUĞU İLE ALANYA İLÇESİNE ULAŞIYORUZ DAMLATAŞ MAĞRASI VE ALANYA KALESİNE TELEFİRİK İLE GEZİMİZE DEVAM EDİYORUZ DEVAMINDA MANAVGAT ŞELALE GEZİMİZİ TAMAMLAYIP ANTANYA ŞEHİR MERKEZİNDE KONAKLIYRUZ.

4.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA KEMER FİNİKE SAHİL YOLU ÜZERİNDEN DEMRE (KEKOVA ) GÜZEL BİR TEKNE TURU İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ TEKNE TURUMUZU TAMAMLADIKTAN SONRA FETHİYE ÖLÜDENİZ SAHİL GEZİNTİSİ İLE GÜNÜMÜZÜ TAMAMLIYORUZ VE FETHİYE MERKEZDE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

5.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA FETHİYE SAKLIKENT KANYON GEZİMİZE BAŞLIYORUZ GÜZEL KANYON GEZİNTİSİ VE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZIN ARDINDAN DALYAN’A HAREKET EDİYORUZ BURADA TEKNE TURUNA KATILIYORUZ (KRAL MEZARLARI, CARETTACERATTA KAPLUMBAĞALARI GÖRÜLMEYE DEĞER). SAZAKLIKTA TEKNE GEZİMİZDEN SONRA IZTUZU SAHİLİNDE YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ VE FOTOĞRAF MOLASININ ARDINDAN GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ VE MARMARİS’DE OTELİMİZDE KONAKLIYORUZ.

6.GÜN: OTELİMİZDE KAHVALTIMIZI ALDIKTAN SONRA BELEN KÖYÜ İLE GEZİMİZE BAŞLIYORUZ BURADA YAZILAN (ORMANCI TÜRKÜSÜ) BURADA YAŞANMIŞTIR GÜZEL KAHVE MOLASI VE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZIN ARDINDAN AYDIN GERMERNCİK TE GÖZEL ÇÖP ŞİŞ YEMEĞİ İLE DEVAM EDİYORUZ DEVAMINDA SELÇUK ŞİRİNCE KÖYÜNE GEÇİYORUZ GÜZEL SOKLARI VE HATIRA FOTOĞRAFLARIMIZIN ARDINDAN KUŞADASI SAHİLİNE GEÇİYORUZ SAHİL GEZİMİZDEN SONRA MOLALI YOLCULUĞUMUZ İLE GEZİMİZİ TAMAMLIYORUZ.

FİYATA DAHİL HİZMETLER: GEZİ TUR ÜCRETİ , SEYAHAT SİGORTALAR,5 GECE KONAKLAMA VE KAHVALTI,REHBERLİK HİZMETİ ,ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEĞİ ,TEKNE TURLARI,KİŞİSEL HARCAMALAR ,MİLLİ PARKLAR GİRİŞ ÜCRETLERİ ÜCRETE DAHİL DEĞİLDİR